Nataliya Kuznetsova ve İnanılmaz Değişimi. Nataliya Kuznetsova, dünyadaki en etkileyici fiziklerinden birine sahiptir. Son zamanlarda göstermiş olduğu gibi, her zaman böyle değildi.

Nataliya Kuznetsova, kadınların vücut geliştirmesinde gerçek bir öncüdür. Wings of Strength gibi yarışmaların savunucusu oldu ve bu yolda mükemmel görünüyor. Yarışmaya döndüğünde ikinci sırada yer aldığı zaman, sahnedeki büyüklüğü de göz önüne alınınca çoğu kişi birinci olması gerektiğini düşündü.

Ancak, Nataliya her zaman dev gibi bir vücuda sahip değildi. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir gönderi paylaştı. Bu gönderide 14 yaşındaki halini görebilirsiniz. Şu anki hali ile kıyaslandığında, cılız bir genç görüyoruz.

Nataliya Kuznetsova ve İnanılmaz Değişimi

Nataliya bu sene Ms. Olympia kategorisinde yarışabilmek için sıkı çalışıyor. Şu anda büyük etkinlik için nitelikli değil, sadece 4 puanı var. Bir iki büyük etkinlik ile, büyük olasılıkla daveti bu Eylül ayında kazanabilir.

Nataliya Kuznetsova, bu spor ile uğraşan kadın ve erkekler için ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Sıkı çalışma ve süreklilik ile her şeyi başarabileceğini kanıtladı.

View this post on Instagram

Mass or shredded?) what do you prefer? need an exorbitantly shredded shape in women's categories? I remind you that this leads to problems with the face, skin, hair, takes youth and is not typical for the female body. I will tell my opinion, optimum quality of muscles was during when Lenda Murray @themsolympia competed. It was beautiful, proportion, powerful and motivating💪👍 Нужна ли запредельная сушка в женских категориях? Лично мое мнение – оптимальное качество было во времена Линды Мюррей. Это реально было красиво, пропорционально, мощно и мотивировало. Реально было шоу, за которым приятно наблюдать. @1sila.team #amazonka #shape #oxytropin #1sila #fbb #bodybuilding #BodybuildingMotivation #GirlsWhoLift

A post shared by Nataliya Kuznetsova (@nataliya.amazonka) on

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz