Nemlendirici Saç Bakım Maskesi. Soğuk havaların etkisine maruz kalan saçlar, kışın çok daha çabuk kurur ve kırılabilir. Ancak kuru saçlar için nemlendirici saç bakım maskesi, yıpranan saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur. Yağlı saçlar için de elma sirkesinin besleyici etkisinden faydalanabilirsiniz.

Nemlendirici Saç Bakım Maskesi

İhtiyacımız olan malzemeler

  • 10 damla limon suyu
  • Yarım su bardağı zeytinyağı

Hazırlanışı

Saf zeytinyağına limon suyunu sıkıyoruz. Hazırlaması oldukça pratik olan bu maskeyi, tüm saçlarınıza dipten uca olacak şekilde uygulayın. 30 dakika sonra yıkayın. (Ilık su  ve şampuan yardımıyla yıkayabilirsiniz.)

İhtiyacımız olan malzemeler

  • Yarım su bardağı elma sirkesi
  • Yarım su bardağı su

Uygulama

Elma sirkesi ve suyu birbirine karıştırın ve dipten uca olacak şekilde saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 30 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.

VenForLife

Önceki İçerikHızlı Saç Uzatma Kürü
Sonraki İçerikHamilelikte Okunabilecek Kitaplar
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz