New York Pro 2020 Tampa'da Düzenlenecek

New York Pro 2020 Tampa’da Düzenlenecek. Covid-19 nedeniyle birçok etkinlik ileri tarihlere ertelendi veya tamamen iptal edildi. Ancak, New York Pro etkinliği iptal etmek yerine yer değiştirmeyi seçti.

New York Pro’nun sonbaharda düzenlenmesi planlanıyor. Salgın süreci boyunca geri dönen ilk büyük vücut geliştirme şovlarından biri olacak. Adından da anlayacağınız üzere, bu etkinliklik New York’ta gerçekleştiriliyordu. Ancak, Covid-19 nedeni ile en çok etkilenen yerlerden biri de New York oldu ve bu durumda etkinliği orada düzenleyemeyeceklerini düşündüler.

Bu durum, etkinlik organizatörlerinden eşi benzeri olmayan bir hareket. Tampa’da ilk büyük etkinlik geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Bu bölgede çok fazla vaka olmadığı için New York Pro etkinliğini de buraya taşıma kararı aldılar. Yapmış oldukları araştırmalar sonucunda New York Pro 2020 Tampa’da düzenlenecek.

IFBB resmi sayfasından hayranların yeni konum dışında, New York Pro 2020’de neler olabileceğini hakkında bir gönderi paylaşıldı.

New York Pro 2020 Tampa’da Düzenlenecek

View this post on Instagram

2020 IFBB NEW YORK PRO . . . . . . HEADS SOUTH . . . . . . . . . SAME DATE SATURDAY, SEPTEMBER 5 . . . . . . UPDATE: The 2020 IFBB New York Pro will now take place in Tampa, Florida on the same date, Saturday, September 5. Due to the current Covid-19 restrictions in New York and New Jersey, promoter Steve Weinberger in conjunction with the IFBB Professional League, felt this contest was TOO IMPORTANT not to happen! Many options were explored to keep this contest in the Northeast but it just was not feasible. After the success of the 2020 IFBB Tampa Pro the option to move south for 2020 was explored and deemed the best solution available! For those of you down south that have always wanted to see the IFBB New York Pro in person, now is your chance! The venue will have limited seating following Florida CDC Covid-19 protocols for the venue. Due to this limited seating there will be No Plus 1 tickets for the competitors. IFBB Professional League athletes now is your chance to compete in one of the most prestigious contests in the sport and punch your ticket to the 2020 IFBB Professional League Olympia this December by winning! Place winners will earn more OQS Points! Divisions that will compete at this contest; • Men’s Open Bodybuilding • Men’s 212 Bodybuilding • Classic Physique • Men’s Physique • Women’s Open Bodybuilding • Women’s Physique • Figure • Bikini An Extra Special Bonus is an Olympia judging panel featuring Steve Weinberger, Sandy Williamson and Tyler Manion plus others! For those that cannot attend the contest, there will be a Pay-Per-View Live Stream available! More information to come as the contest gets closer. Contest Venue and Host Hotel will be; Tampa Marriott Water Street 505 Water Street Tampa, FL 33602 1-813-221-4900 Toll-Free Reservation Center: 1-888-268-1616 Room Block Reservations Click Here: https://book.passkey.com/go/NYProBodyBuilding Book your travel now to Tampa and we look forward to seeing you there! Keep viewing www.npcnewsonline.com , www.ifbbpro.com and www.npcnortheast.com for updates! @npcnewsonlineofficialpage @npcnewstv @ifbb_pro_league @npcfitbody @t_manion @frank_sepe @aroundthenpc_jm @bevsgym @wingsofstrength #nypro

A post shared by IFBB Professional League (@ifbb_pro_league) on

New York Pro 2020, 5 Eylül Cumartesi günü aynı tarihte Tampa, Florida’da düzenlenecek. New York ve New Jersey’deki Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle, IFBB Pro Ligi ile birlikte organizatör Steve Weinberger, bu yarışmanın gerçeklemesinin çok önemli olduğunu hissetti. 

 

Bu etkinliği kuzeydoğuda düzenlemek için birçok seçenek araştırıldı, ancak bunun olması mümkün değildi. IFBB Tampa Pro 2020’nin başarısından sonra 2020 için güneye hareket etme seçeneği araştırıldı ve mevcut en iyi çözüm olarak kabul edildi. Bu karar sonrasında, New York Pro 2020 Tampa’da düzenlenecek.

 

Güneyde her zaman IFBB New York Pro’yu görmek isteyenler için bu büyük bir şans! Mekan için Florida CDC Covid-19 protokollerinin ardından salon sınırlı oturma alanına sahip olacak. Sınırlı koltuk nedeniyle yarışmacılar için No Plus 1 bileti olacak. 

 

IFBB Pro Lig sporcuları, 2020 Olympia için bilet kazanma şansı kazanacak! Hak kazananlar ayrıca daha fazla QQS puanı kazanacak! Bu yarışmada bulunan kategoriler;

 

  • Men’s Open Bodybuilding
  • Men’s 212 Bodybuilding
  • Classic Physique
  • Men’s Physique
  • Women’s Open Bodybuilding 
  • Women’s Physique
  • Figure
  • Bikini

Bu durum göz önüne alındığı verilen kararın doğru bir karar olduğu görülmektedir ve sporcuların bu sene düzenlenecek Olympia’da yarışmaya hak kazanması için tutarlı bir rekabet programına sahip olması da iyi olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz