Patrick Moore 2020 Arnold Classic İçin Hazır

Patrick Moore 2020 Arnold Classic İçin Hazır. Patrick Moore yeni vücut geliştirme efsanelerinden biri olabilir. Arnold Classic yaklaşırken mükemmel görünüyor.

Patrick, 2019 Mr. Olympia‘da sahneye çıktığı zaman büyük bir etki yaratmıştı. Kendisine onuncu sırada yer bulabildi ve insanları oldukça heyecanlandırdı. Büyük etkinlik sonrasında, birçok kişi gelecekteki yeni kazanan olup olmayacağını merak etti.

Büyük sahneye ilk çıkışının ardından, önümüzdeki yıllarda çok daha büyük ve iyi bir şekilde dönmeye söz vermişti. 2020 Arnold Classic’te yarışacak ve sözlerinin tutup tutmadığını görmemiz için bir fırsat olacak. Bu etkinlikte üst düzey vücut geliştiricilerden bazıları yarışacak ve Patrick için oldukça zorlayıcı bir yarışma olacak.

Patrick bu etkinlikte iyi bir izlenim bırakmak istiyorsa çok daha sıkı çalışması gerekecek. Son paylaştığı gönderilerde fiziği mükemmel görünüyor, kendini kanıtlamak için sıkı çalıştığı belli oluyor. Özellikle de kolları oldukça büyük görünüyor.

Ayrıca, Arnold Classic’ten 11 hafta önceki ve Olympia’dan 1 hafta önce çekilmiş resmini de paylaştı.

View this post on Instagram

I can across a comment where someone wondered if I would have enough time to come in shape for @arnoldsports. The person made the comment in comparison to my co-competitors. First pic this week, around 11 weeks out from the Arnold. Second pic 1 week before @mrolympiallc. Not much difference. Unfortunately I don’t gain weight very easily, so the gains I make are always lean. That makes it easier for me to get in shape. Some guys gain a lot and then have to lose a lot, everyone is different. So if you’re wanting to grow; but It doesn’t “LOOK” like it’s happening, it is….just takes time. It’s your timeline, not everyone else’s!💪🏼 #NEWBLOOD #mooremuscle #arnoldclassic #bodybuilding #ifbb

A post shared by Patrick Moore (@patricktmoore) on

Resimlerden de anlaşılacağı üzere, 2020 Arnold Classic için sıkı bir çalışma içerisinde. Yarışma gününde bizleri nasıl etkileyeceğini görmek heyecan verici olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz