Patrick Moore ve Phil Heath Birlikte Çalışıyor. Patrick Moore, Arnold Classic 2020’de büyük bir performans sergilemek istiyor. Bunu yapmak için de Phil Heath ile çalışmaya başladı.

Patrick, 2018 yılından beri profesyonel olan ve umut verici bir vücut geliştiricidir. Geçen yıl (2019) Mr. Olympia‘da sahneye çıktığında birçok kişi gelecekte yeni Mr. Olympia unvanının sahibi olabileceğini düşünmeye başladı. Patrick Moore’nin 2019 olympia performansını izlemek için buraya tıklayın.

2020’de sahneye ilk kez çıktığı zaman, yani bu Mart’ta Arnold Classic’te kanıtlaması gereken bazı şeyler var. Etkinlik öncesinde formuna bakacak olursanız, ne kadar sağlam olduğunu görebilirsiniz.

Phil Heath ile çalışmaktan daha iyi bir yol olup olmadığına siz karar verin. Phil, Arnold Classic’i kazanmamış olsa da, 7 kere Olympia şampiyonu olmuştur ve bu nedenle de elit olmak için neler yapılması gerektiğini biliyor.

Phil Heath ile yaptığı çalışmaların Arnold Classic’te işine yarayıp yaramadığını zaman gösterecek. Patrick Moore’nin Arnold Classic’te sahneye çıktığında neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz