Paul Rudd ile Ant-Man Antrenmanı. Paul Ruddsüper kahraman rolünde gömleksiz olarak 2015 yılında ve 46 yaşında oynamıştır. Paul Rudd, 6 Temmuz 2018’de Ant-Man and The Wasp filmiyle ekranlara dönmüştür.

Bu antrenman programı 10 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 3 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 60-75 dakikayı geçmemelidir. Programın temel amacı kas kütlesi kazandırmaktır. Yeni başlayan biriyseniz bu programı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

46 yaşında olan Rudd, süper kahraman filminde üstsüz sahnesi için sıkı bir antrenman programı uyguladı. Sıkı bir diyet ve antrenman programı uyguladı. Ona bu yolda Brendan Johnston ve Richard Louis antrenörlük yaptı.

Paul Rudd’u örnek alarak, yaşınız ne olursa olsun kendi süper kahraman fiziğinizi yaratabilirsiniz.

Bu programın amacı; istenmeyen yağlardan kurtulmak, yağsız kas inşa etmek ve bununla beraber daha atletik bir forma ulaşmaktır. Bu antrenman programını haftanın 3 günü uygulamanız gerekmektedir.

Örnek antrenman 1;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Dinlenme
Çarşamba Antrenman
Perşembe Dinlenme
Cuma  Antrenman
Cumartesi Dinlenme
Pazar Dinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Programı 10 hafta boyunca uygulamanız gerekmektedir. Unutmamanız gereken bu verilen programın tek başına yeterli olmayacağıdır. Yani demek istediğimiz, beslenmeye gereken önemi vererek bu programı uygulamanız gerekmektedir. Paul Rudd ile Ant-Man Antrenmanı Rudd’un programına benzer olacak şekilde hazırlanmıştır.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz