Phil Heath 2020 Mr Olympia’da Yarışacak. Phil Heath yarışmasa da emekli olmadığını açıkladığı zaman hayranlarının kafası iyice karışmıştı. Ancak uzun süren bekleyiş sona erdi ve 2020 Olympia’da uzun zamandır beklenen geri dönüşü yapıyor gibi görünüyor.

Phil, 2018 yılında Mr Olympia unvanını Shawn Rhoden‘a kaptırdı ve yarışmalardan bir süre uzaklaşmaya karar verdi. Bu molayı zaten hak etmişti ve bu esnada uğraştığı diğer işlere de vakit ayırabilme şansını yakaladı.

Bunun dışında, hayranları sürekli olarak tekrar yarışıp yarışmayacağını ve ne zaman yarışacağı konusunda sorular soruyordu. Phil ise her seferinde bunun olacağını söylüyordu. Uzun bekleyiş sona erdi ve sahneye geri dönüyor. Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, Phil sahneye geri dönüyor. Açılışı Aralık ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan 2020 Mr Olympia ile yapacak.

Phil Heath 2020 Mr Olympia’da Yarışacak

Bazı #UnfinishedBusiness ile başa çıkmanın zamanı geldi. Bu Aralık ayında @MrOlympiaLLC’de görüşmek üzere.

Mr Olympia resmi Instagram hesabından Phil Heath’in tekrardan rekabete döndüğünü gönderi aracılığı ile duyurdu.

Bu sene Mr. Olympia unvanını kazanırsa, etkinlikte sekizinci galibiyetini elde etmiş olacak ve bu durumda şimdiye kadar en çok galibiyet alan Lee Haney ve Ronnie Coleman ile birlikte olacak.

View this post on Instagram

Now this right here is a #ThrowbackThursday from wayyyy wayyy back. I’m here with two amazing Men @ronniecoleman8 and @lee_haney_official who both collectively provide me inspiration to an Nth degree. The word legacy comes to mind but also legendary as these guys both have exhibited these traits so well that it is embedded into their DNA. The DNA I speak of doesn’t just revolve around how they/we look but most importantly the mental fortitude to find resolve especially when times are tough. This is something I feel strongly about with my life journey also which is why I pay homage to these champions so openly. It’s great to show respect to those who have paved a positive path for you and I pray that I have done that for others. I hope that through my journey that others can explore themselves thoroughly during the ups and downs, reminding themselves that with each level of life, comes with even greater challenges and responsibilities but with harnessing the mind, body and spirit you can achieve even miracles. To those who decide to create a legacy, I applaud you because it definitely isn’t easy and it definitely doesn’t come without pain, failure, sacrifices, the misunderstanding from others and of course soul searching daily. I encourage you all to “level up” go for yours, pushing through every barrier possible to become that version of self you’ve always dreamed of. Have an amazing day because the future is bright for those who see past the darkness. 😉 #PhilHeath #ronniecoleman #leehaney #Legacy #Honor #Respect #Champions #Mindset #tbt

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

Phil’in hayranları için oldukça sevindirici bir haber. Bu sene Olympia’da birçok şey değişti. Jake Wood Olympia’yı satın aldı ve hayranların hoşuna gidecek yeniliklerin yapılacağının sözünü vermişti.

Mr Olympia Satıldı

Efsanenin tekrardan bu büyük etkinliğe dönmesi şovu daha da heyecanlı bir hale getirecek ve Olympia’da yeni bir tarih yazılabilir.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz