Phil Heath 2020 Mr. Olympia’ya geri dönüyor. Phil Heath, 2019 yılında rekabet etmemeyi seçmişti. Şimdi ise, 2020 yılında vücut geliştirmeye geri dönmek istiyor.

Phil Heath, Mr. Olympia unvanını yedi kez kazanmıştır. 2018 yılında Shawn Rhoden unvanın yeni sahibi olduğunda Phil şok olmuştur. Bu durumun ardından yarışmadan çekilme, kendini yenileme ve iyileşme kararı aldı. 2019 yılında geri dönüş yapması için bir fırsat vardı, ancak bu fırsatı değerlendirmedi.

Tüm bu olanlara rağmen Phil, 2020 Mr. Olympia’ya geri dönüş yapacağını açıkladı. RXMuscle’ya konuşan Phil, bu duyguyu iki katına çıkardı ve zaman kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

Phil’in de söylediği gibi, vücudu hala Olympia’da rekabet edebilecek durumda görünüyor. Bu sosyal medya hesaplarından paylaştığı resimlerde de çok açık bir şekilde görünüyordu. Ancak, vücudunun yıllardır rekabet ettiği için tıpkı bir otopilot gibi olduğunu açıkladı. Yarışmaya gelmeyi düşünse de evde kalmayı seçti.

Bir adım geri atması gerektiği ve işlerin yolunda olduğunu fark etmesi gerektiğini söyledi. Büyük ihtimalle bu sene kazanabileceğini fark etti. 2018 yılında unvanı Shawn Rhoden’a kaptırmasına rağmen, hayranlarından ciddi destek almıştı. Ortada kanıtlayacak bir şeyin kalmamasına rağmen, bir geri dönüş yapmayı düşünüyor.

Phil, bir süredir vücut geliştirmedeki kötü adam olarak anıldığını söyledi. Eğer geri dönüş yapacaksa, doğru bir pazarlama stratejisi uygulaması gerekecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz