Phil Heath Rekabeti Asla Bırakmadığını Söyledi

Phil Heath rekabeti asla bırakmadığını söyledi. İnsanlar Phil Heath‘ten profesyonel vücut geliştirmeye geri dönüş yapmasını istediler. Çektiği video ile hayranlarına rekabeti asla bırakmadığını söyledi.

Pek çok kişi Phil Heath’in 2019 Mr. Olympia‘da rekabet etmediğini duyunca hayal kırıklığına uğradı. Yedi kez Olympia şampiyonu olan Phil, 2018 yılında Shawn Rhoden‘a yenildi. Ancak Rhoden, cinsel taciz iddiaları nedeniyle bu yılki etkinlikte yarışmaya uygun görülmedi.

Phil rekabet etmedi ve Brandon Curry yeni Mr. Olympia oldu. Daha önceden bir yıl izin aldığını söylese de, bazı insanlar bu durumun değişmesini bekliyordu.

Herkes geri dönmemi istiyor. Hiç ayrılmadım. Ben emekli falan değilim. İnsanlar şöyle diyor: “Geri dönüşü istiyoruz!” Gerçekten gittim mi?

Mr. Olympia 2020’de yeniden canlanan, aç ve gelişmiş bir Phil görüyor olabiliriz. Yine de ne zaman olursa olsun, hayranları Phil Heath’in dönüşü için heyecanlı. Döndüğü zaman Shawn Rhoden ile yüzleşme ihtimali de bulunuyor. Molanın her iki şampiyonu nasıl etkilediğini görmek gerçekten ilginç olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz