Roelly Winklaar 2020 Arnold Classic'te Yarışmıyor

Roelly Winklaar 2020 Arnold Classic’te Yarışmıyor. Roelly Winklaar‘ın yaklaşan Arnold Classic etkinliğinde yarışması bekleniyordu. Ancak, ara vermek için yarışmadan çekildiğini doğruladı.

Roelly Winklaar, günümüzde dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden biridir. Pek çok kişi antrenman yapmak için zaman ayırdığı taktirde, herhangi bir yarışmada herkesi yenebilecek yeteneğe sahip olduğunu düşünüyor. Prague Pro‘daki galibiyeti, 2018 Mr. Olympia‘da üçüncülüğü ve halk şampiyonu olması da yıllar boyunca büyük performans sergilediğini gösteriyor.

Birçok kişi bu yeteneğini 2020 Arnold Classic için de kullanacağını düşünüyordu. Hayranları etkinlikte yarışacak sporcular arasında Roelly’in adını görünce heyecanlandı. Bunun üzerine, hayranlarının heyecanlanmasına yetecek kadar antrenman videoları ve görselleri paylaştı. Ancak, Roelly’in Arnold Classic’te rekabet etmeyeceğine dair söylentiler dolaşmaya başladı.

Şimdi, ortaya atılan bu söylentilerin doğru olduğu doğrulandı. RXMuscle tarafından hazırlanan rapora göre, Mart’ta düzenlenecek etkinlikte yarışmayacağından emin. Rapora göre, Roelly Winklaar kendisine ve ailesine biraz zaman ayırmaya ihtiyaç duyuyor ve rahatlamaya karar verdi.

Bu karar, Olympia ve Arnold arasındaki zaman göz önüne alındığında anlaşılabilir. Raporda belirtilene göre, bu karar Roelly Winklaar için doğru bir karar. Kendisini hazır hissetmiyor ve fiziği en iyi durumda değilse, etkinliğe katılmak için bir neden yoktur.

Ara vermek yeniden canlanmasına yardımcı olacak ve diğer yarışmalara çok daha iyi bir şekilde hazırlanıp sahneye çıkabilecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz