Roelly Winklaar Arnold Classic Öncesi Devasa Sırtını Gösteriyor. Roelly Winklaar, yaklaşan 2020 Arnold Classic etkinliğinde büyük bir galibiyet almak istiyor. Etkinlik öncesinde sırtını gösteriyor ve tam anlamıyla mükemmel görünüyor.

Roelly, vücut geliştirme meraklıları arasında büyük bir hayran kitlesine sahip ve bu kitlede favori olarak gösterilmektedir. 2018 Mr. Olympia‘da halk şampiyonu ödülünü kazanmasının en önemli nedeni de buydu.

Roelly Winklaar kesinlikle bugün dünyadaki en iyi sporculardan biridir. 2020 Arnold Classic’te kariyerinin en büyük galibiyetlerinden biri almak için çok sıkı çalışıyor. Bu sene düzenlenecek etkinlikte bazı büyük isimler sahnede olacak. Roelly, sahnede büyük isimlerin de olacağını bildiği için zorlu sınava sıkı bir şekilde çalışıyor.

Etkinlik öncesinde fiziğini hayranları ile Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Aşağıdaki görselde devasa sırtını görebilirsiniz.

Roelly her zaman sahneye devasa işler yaparak çıkıyor. Sırtı yukarıda da göreceğiniz üzere, çok geniş ve sağlam görünüyor. Yarışmaya iki ay kadar kaldı ve yarışma günü geldiğinde çok daha büyük görebiliriz.

Arnold Classic bu Mart’ta Columbus, Ohio’da düzenlenecek. Sahneye çıktığında neler yaptığını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz