Ronnie Coleman Hastaneye Kaldırıldı. Ronnie Coleman hastanede ve cerrahi müdahaleye ihtiyacı var. Ronnie Coleman, vücut geliştirmedeki en iyi sporculardan biri olarak yerini sağlama almıştır.

8 kere Mr. Olympia unvanını kazanmıştır ve 9. unvanı da kazanabilirdi. Ancak, yakın zamanda bunun bilerek engellendiği konusunda açıklama yapmıştı. Buraya tıklayarak ilgili yazıyı okuyabilirsiniz. Sonuç olarak, birçok kişiye bu sporda ilham kaynağı olmuştur.

Ronnie için işler şu anda pek de iyi gitmiyor. Paylaştığı bir videoya göre kendisi şu anda hastanede. Düzenli doktor ziyareti olarak başlayan durum acil ameliyat ihtiyacına dönüştü. Ronnie’nin yıllardır birçok sorunu vardı ve sırtında çoklu ameliyatlara ihtiyaç duyuyordu. Ancak, bu sefer sorun sağ kalçasında ortaya çıktı.

Neler olduğunu detaylı bir şekilde açıklamadı ama bazı detaylar verdi. Söylediği gibi, geçmişte sorunları olan kalçasının röntgenini çekmeye gitti. Ardından, hemen ameliyat olmasını gerektiren konu hakkında bilgilendirildi. Yanlış olan şeyin ne olduğu söylemese de, bunun küçük bir ameliyat olduğunu söylüyor ve bu iyi bir haber.

Umarız her şey Ronnie Coleman için iyi sonuçlanır. Gelişmeler için takipte kalın.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz