Ronnie Coleman, Lee Priest’e Kaybettikten Sonra Olanları Anlattı. Lee Priest Avustralya’da kesinlikle bir efsanedir. Kendi döneminde Ronnie Coleman ve diğer üst düzey vücut geliştiricilerle yarıştı. Mr. Olympia’da sürekli ilk 10’a girdi ve 2013 yılında Mr. Universe unvanını kazandı.

Ronnie Coleman geçen yıl (2019) Aralık ayında 2019 Dubai Muscle Show’a katıldığı zaman RxMuscle ile bir röportaj yaptı ve Lee Priest’in 1997 yılında IronMan Pro ve Mr. Olympia’da kendisinin önünde olduğu zamanlar hakkında konuşma yaptı.

“Ben 1.80 cm boyundayım, çok fazla kas kütlem var ve gerçekten dev gibiyim. Lee’ye baktığımda, 1.63 cm olmasına rağmen beni yeniyordu ve o büyüklükteki bir adamın beni nasıl yendiğine şaşırıyordum. Belki de bu spor benim için değil diye düşünüyordum.”

8x Mr. Olympia şampiyonu Ronnie Coleman, Lee Priest’in gelecek şovlarda onun önüne geçemeye devam etmesinin ardından gerçekten bu sporu bırakmayı düşündüğünü anlattı. Ancak, bir kadınla beraber olduğunu ve ona “oğlum, sus” dediğini belirtti. O andan hemen sonra kendi kendine düşünmeye başladığını söyledi.

“Bir dakika bekle, eğer vücut geliştirmeyi bırakırsam spor salonundaki ücretsiz üyeliğimi kaybederim.”

Umut yokmuş gibi görünse bile azimle devam etmesi gerçekten iyi bir şeydir. Eğer o anda bu sporu bırakmış olsaydı, tarihteki en başarılı Mr. Olympia şampiyonu olmasından bahsedemeyecektik.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz