Russel Orhii Kazadan Son Anda Kurtuldu. Spor salonunda yaşanan kazalar tahmin ettiğinizden çok daha fazladır. Powerlifter Russel Orhii son anda kazadan kurtuldu.

Russel, dünyanın en iyi powerlifterlarından (83 kg) biridir. 2015 yılından bu zamana dek neredeyse yarıştığı tüm etkinlikleri kazandı. Ayrıca, 2019 yarışması da dahil olmak üzere USAPL Raw Nationals’ı birçok kez kazandı. Kendisini bu sporda en iyi sporculardan biri olarak kanıtlamıştır.

Ancak, ne kadar güçlü veya yetenekli olursanız olun, spor salonunda dikkatli olmazsanız başınıza her an bir şeyler gelebilir. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden bir video paylaştı. Bu videoda, squat yaptıktan sonra barı yerleştirirken dengesini kaybediyor ve yanındakilerin yardımı ile kazadan kurtuluyor. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Russel yanında iki kişi olduğu için gerçekten çok şanslı. Yanındakiler olmasaydı belki de yaşadığı bu durum sakatlanmasına neden olabilirdi. Ne olursa olsun, Russel için her şey yolunda gidiyor. 2020 yılında neler yapacağını görmek heyecanlı olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz