Russel Orhii Off Sezon Antrenmanını Paylaştı

Russel Orhii Off Sezon Antrenmanını Paylaştı. Dünyadaki en iyi powerlifterlardan biri olan Russel Orhii sürekli antrenman yapmak zorunda. Şu anda herhangi bir yarışma olmadığı için, Instagram hesabından off sezon antrenmanını paylaşmaya karar verdi.

Russel Orhii dünya rekorlarına sahip ve RAW Nationals’ı 83 kg kategorisinde üç kere kazanmıştır. Kendisini geliştirmek ve daha fazla şampiyonluk elde etmek için durmadan çalışıyor.

Russel, herhangi bir yarışmaya hazırlanmadığı zamanlarda bile oldukça ciddi bir antrenman yaptığını gösteriyor.

Russel Orhii Off Sezon Antrenmanını Paylaştı

View this post on Instagram

I don’t think I’m doing any powerlifing meets this year so it’s time to jump into the hyperbolic time chamber and get to to work! I want to have a COMPLETELY different total the next time I’m on the platform! My “offseason” workouts typically look like this. I do my powerlifting stuff FIRST and then jump I into an extended accessory workout AFTER. Yesterday my bench workout include a heavy single of 385lbs/175kg and then backdowns of 6 with 331lbs/150kg. I then hit a chest and back workout to finish the day 🔥 Like, save, and try this workout for yourself! CHEST & BACK (Superset) 1. Incline DB Press – 3X10 DB Rows – 3X8 (Superset) 2. Machine Fly – 3X8-10 V-Bar Pulldowns – 3X8 (Superset) 3. Inverted Row – 3X10 Machine Press – 3X10 #GetBetterToday

A post shared by Russel Orhii (@russwole) on

Bu sene herhangi bir powerlifting etkinliği gerçekleştireceğimi sanmıyorum. Bu yüzden çalışmaya başlamanın zamanı geldi! Bir dahaki sefer platformda olduğum zaman, tamamen farklı bir toplam elde etmek istiyorum!

 

Off sezon antrenmanlarım genelde şöyledir. İlk olarka Powerlifting ile ilgili şeyleri yapıyorum. Ardından genişletilmiş antrenmanıma geçiyorum. 

 

Bu antrenmanı kendiniz için beğenin, kaydedin ve deneyin!

Göğüs ve sırt 

1. Süper set 

  • Incline Dumbbell Press – 3 set 10 tekrar
  • Dumbbell Row – 3 set 8 tekrar

2. Süper set

  • Machine Fly – 3 set 8-10 tekrar
  • V-Bar Pulldown – 3 set 8 tekrar

3. Süper set

  • Inverted Row – 3 set 10 tekrar
  • Machine Press – 3 set 10 tekrar

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz