SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Personal Training Nedir?

Profesyonel eğitmen desteği ile birebir uygulanan egzersiz programlarına Personal Training denir. Daha detaylı anlatım için TIKLAYIN

 

Personal Trainer Nedir?
Profesyonel desteği sağlayan eğitmene Personal Trainer veya Kişiye Özel Antrenör denir. Daha detaylı anlatım için TIKLAYIN

 

Fit To Fat Fat To Fit Nedir?
Eğitmeniniz sizin kilonuza yakın bir kiloya çıkar ve ardından sizin hedeflediğiniz kiloya düşmek için beraber antrenmanlara başlanır.

 

Uzaktan Eğitim Nedir?
Fiziksel özellikleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda hazırlanan programlar dahilinde çalışarak, aklınıza takılanları whatsapp üzerinden veya e-posta yoluyla danışabileceğiniz özel çalışma sistemidir.

 

Uzaktan Eğitim Nasıl İşler?
Size uygun eğitim paketini belirlemeniz gerekmektedir. Eğer karar verme konusunda kafanıza takılan sorular olursa [email protected] adresinden yardım alabilirsiniz. Paket seçiminiz ardından e-posta adresinize göndereceğimiz analiz testini detaylı bir şekilde yanıtlamanız gerekmektedir. Testinizin incelenmesinin ardından 7 gün içerisinde e-posta adresinize programınız gönderilecektir. Aklınıza takılanları whatsapp ve e-posta yoluyla danışabiliceksiniz.

 

Antrenman Programı Nasıl Hazırlanıyor?
Analiz testine verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda size uygun olan program hazırlanmaktadır. Eğer postür sorununuz varsa (bel çukurluğu, kamburluk, dizlerde çarpıklık, omuz düşüklğü) gibi, öncelik olarak düzeltici egzersizler yaptırılacaktır.

 

Beslenme Programı Nasıl Hazırlanıyor
Hedefiniz dikkate alınarak ve bütçenize, sağlık durumunuza (alerjiniz olan gıdalar eklenmeyecektir), zevkinize göre hazırlanmaktadır. Bunun dışında dikkat edilmesi gerekenler listesi sizlere verilmektedir.

 

Kesin Sonuç Alır Mıyım?
Bu sorunun cevabı çok net. Tamamen size bağlı, eğitmenlerimizin size vermiş olduğu antrenman ve beslenme programlarını düzenli bir şekilde uygularsanız sonuç almamanız için bir neden yoktur.

 

İstediğim Vücuda Ulaşmam İçin Ne Kadar Süre Gerekli?
Anatominize, beslenmenize, dinlenmenize, günlük yaşantınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Unutmayın vücudunuzu en iyi siz tanırsınız. Bu nedenle net bir cevap vermemiz doğru olmayacaktır.

 

İstediğim Vücuda Ulaşamazssam Ne Olucak?
İstediğiniz vücuda belirlediğiniz süre zarfında ulaşamadıysanız kendinize ben nerede hata yaptım diye sormanızda fayda vardır. Eğer antrenman ve beslenme programını düzenli bir şekilde uyguladıysanız sonuç alırsınız. İstediğiniz vücuda ulaşamadıysanız kendinize biraz daha zaman vermeniz gerekmektedir. 

 

Sağlık Sorunum Varsa Nasıl Eğitim Alabilirim?
Öncelikle doktor kontrolüne gitmenizi öneriyoruz. Doktorunuzun yaptığı testler sonucunda doktor izin onayı ile çalışılmaktadır. Doktor izin onayı olmadığı takdirde program hazırlanmayacaktır.

 

E-Posta İletişim;
7/24 e-posta üzerinden danışmanlık hizmeti alabilrsiniz. Aklınıza takılan sorularınızı bize mail atarak sorabilirsiniz.

 

Whatsapp İletişim;
Hafta içi 09:00 – 21:00 saatlari arasında whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Aklınıza takılan başka sorularınız varsa mail üzerinden veya iletişim sayfamızdan bizlere sorabilirsiniz.