Saçları Uzatmak İçin Basit Ama Etkili 5 Yöntem. Her kadın uzun ve gür saçlara sahip olmayı hayal eder. Sabır ve kararlılıkla saçları uzatmak mümkün. Düzenli ve özenli bir bakımla saçlara olduğundan daha canlı bir görünüm verebilirsiniz. Aşağıda bazı saç bakım önerileri verilmiştir.

1- Saç diplerinize masaj yaparak saçlarınızı her gün mutlaka tarayın.

Saçları Uzatmak İçin Basit Ama Etkili 5 Yöntem - giphy

2- Aktarlardan uygun fiyata elde edebileceğiniz yağ karışımlarından faydalanın.

Saçları Uzatmak İçin Basit Ama Etkili 5 Yöntem - giphy

3- Birçok bakım ürünlerinde adından sıkça söz ettiren aloe veranın mucizevi etkisinden faydalanmayı ihmal etmeyin.

Saçları Uzatmak

4- Organik elma sirkesini kullanarak saçlarınızı durulayın.

Saçları Uzatmak

5-Son olarak; saçlarınıza şekil vermek ve hacim kazandırmak için sıklıkla tercih edilen saç şekillendiricilerden kaçının.

Saçları Uzatmak

Önceki İçerikAtlantic Coast Pro 2019
Sonraki İçerik2019 IFBB Elite Pro Chile
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz