Samson Dauda Tampa Pro'da Yarışamıyor

Samson Dauda Tampa Pro’da Yarışamıyor. Profesyonel vücut geliştirici Samson Duada, yaklaşmakta olan Tampa Pro 2020 etkinliğinde yarışmak için sıkı antrenmanlar yapıyordu. Ancak Covid-19 nedeniyle, dünyanın pek çok yerinde bulunan seyahat kısıtlamaları sonrasında büyük etkinliğin dışında kalacak.

Tampa Pro 2020, dünyayı etkisi altına alan virüs sonrasında iptal edilen ve ertelenen yarışmalardan sonra geri dönen ilk büyük vücut geliştirme yarışması olacak. Samson Dauda’nın Tampa Pro’da ilk kez sahneye çıkması ve ABD’de ikinci kez yarışması bekleniyordu.

Ancak ne yazık ki Samson’un ABD’ye uçuşu bu hafta sonu gerçekleşmeyecek. Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, İngiltere’den ayrılması reddedilmiş. Uygun evraklara sahip olmasına rağmen, seyahati uygun görülmedi ve ülkeyi terk etmesi engellendi.

Samson Dauda Tampa Pro’da Yarışamıyor

Samson bu haberi aldıktan sonra kesinlikle büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Bu etkinlikle bir şeyler başarabilmek için çok sıkı çalışıyordu. Instagram hesabından gelişimini sürekli hayranları ile paylaşıyordu.

Covid-19 nedeniyle bu tür durumları çok sık görebiliriz. Samson’un bu olayın kurbanı olması onun için gerçekten talihsiz bir durum.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz