Sebastian Kakol evinde ölü bulundu

Sebastian Kakol evinde ölü bulundu. Fitness camiası yeni bir ölüm haberi ile sarsıldı. Sebastian Kakol, Cardiff’te bulunan The Live Lounge adlı mekanda kapı görevlisi olarak çalışmaktaydı. Cansız bedeni Salı akşamı Cardiff’teki evinde bulundu.

Sebastian Kakol Evinde Ölü Bulundu

Sebastian Polonyalıydı ve şehir çapında oldukça tanınan biriydi. Peak Physique spor salonunun sahibi olan David Nelson, Sebastian Kakol’un antrenman yaptığı yer.

Wales Online’a göre;

Spor salonunda tanınan biriydi, gerçek bir karakterdi. Rekabeti severdi ve her zaman verecek zamanı vardı.

Mutluydu, şanslıydı ve iyi biriydi. Herkes şok oldu. Hafta sonu bir vücut geliştirme şovundaydı ve kazandı. Pazartesi günü de arkadaşlarıyla dışarı çıktı ve gayet iyiydi. Bu büyük bir şok.

Nelson ayrıca Kakol’un Pazar günü Manchester’da düzenlenen NAC Mr. UK yarışmasını daha yeni kazandığını da belirtti. Bu, parlak bir geleceği olan 39 yaşındaki adam için talihsiz bir ölümdü ve Güney Galler polisinin sözcüsü ölüm hakkında şunları söyledi:

Şüpheli bir durum yok ve HM Coroner’a bilgi verildi.

Sebastian Kakol, kendisine yakın olan insanlar, ilham verdiği kişiler ve hayatından etkilenen herkes tarafından özlenecek. Birçoğu böyle harika bir adamın hayatını kaybetmesinden sonra üzüntülerini dile getirdi.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz