Sergio Oliva Jr Göğüs Antrenmanı Yapıyor. Sergio Oliva Jr, rekabete tekrardan döneceğini açıkladığından beri başarılı bir şekilde ilerliyor. Instagram üzerinden yaptığı son göğüs antrenmanını bizlerle paylaştı.

Babasının izinden giden Sergio, kendine göre sağlam rekabet etti ve iyi sonuçlar elde etti. Geçtiğimiz günlerde açıkladığı gibi, 2020 Arnold Classic yarışması ile rekabete tekrardan geri dönmek istiyor. Bu etkinlik 7 Mart’ta Columbus, Ohio’da gerçekleştirilecek. Open kategorisinde Sergio da dahil olmak üzere birçok üst düzey vücut geliştirmeci olacak.

Yarışmaya hazırlanmak için de çok sıkı çalışıyor. En son Instagram hesabından göğüs antrenmanını paylaştı. Videoda oldukça büyük olduğunu görebilirsiniz.

Rekabete dönmeden önce toparlanmaya çalışıyor ve aile mirasını devam ettirmek için elinden geleninin en iyisini yapacağı kesin. 2018 yılından bu yana ilk yarışması olacak. En son Mr. Olympia’da 16. sırada yer almıştı. Ayrıca, vücut geliştirmeye geri dönebilmek için birçok kişisel sorunun üstesinden geldi.

2020 yılının kendisi için iyi bir yıl olmasını istiyor ve Mart ayından itibaren buna Arnold Classic ile başlayacak. Bu şekilde çalışmaya devam ederse, yarışma günü üst düzey bir performans sergilemesi muhtemel görünüyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz