Sergio Oliva Jr Kol Antrenmanını Yayınladı

Sergio Oliva Jr Kol Antrenmanını Yayınladı. Sergio Oliva Jr, 2020 Arnold Classic’te kariyerinin belki de en iyi performansını ortaya koymak için çok sıkı çalışıyor. Büyük etkinlikten önce sağlam bir kol antrenmanı yapıyor ve kolları gerçekten de çok büyük görünüyor.

Sergio Oliva Jr, babasının yolundan ilerlerken kendi mirasını inşa etmek istiyor. Bunu yapmak için de en iyi performansını sergilemesi gerektiğini biliyor. 2018 Tampa Pro ve 2018 Chicago Pro‘da ikinci sırada yerini almıştı.

Sergio, 2019 yılında yarışmalardan uzak kalmıştı, ancak 2020 yılında kaybettiği zamanı telafi etmeyi istiyor. Bunu yapmanın ilk durağı, 7 Mart’ta düzenlenecek olan 2020 Arnold Classic etkinliği.

Muscular Development’ın YouTube kanalında yayınlanan videoda Sergio spor salonunda kol antrenmanı yapıyor. Bir yıldan uzun bir süredir ilk yarışmasına 2 hafta sonra çıkacak ve geçen süre boyunca geliştiğini görebilirsiniz.

Sergio Oliva Jr Kol Antrenmanını Yayınladı

Sergio Oliva Jr’ın 2020 Arnold Classic’e ciddi bir şekilde hazırlandığını videodan görebilirsiniz. Her sette olabildiğince sert çalışıyor ve şu anda mükemmel görünüyor. Yarışma günü geldiğinde neler yapacağını göreceğiz.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz