Tia-Clair Toomey Önümüzdeki Ay Wodapalooza'ya Dönüş Yapacak

Tia-Clair Toomey Önümüzdeki Ay Wodapalooza’ya Dönüş Yapacak. Tia-Clair Toomey 2020 CrossFit Games için zaten yerini garantiledi. Yine de, önümüzdeki ay Wodapalooza Sanctional etkinliğinde yarışmak istiyor.

Tia-Clair, üç sene boyunca World’s Fittest Women unvanını kazandı. Bu, daha önce başka bir kadın CrossFit sporcusu tarafından ulaşılamayan bir başarıdır. 2019 CrossFit Games’te mükemmel bir performans sergiledi ve hatta bazı etkinlerde erkekleri bile yok etti.

Games’teki galibiyetinin ardından, 2020 CrossFit Open için tekrardan harekete geçti. Beş haftalık eylemde, sporcular 2020 Games’te yer alabilmek için zorlu antrenmanları yapar. Toomey liderlik tablosunda dördüncü sırada yerini aldı ve bu yıl düzenlenecek etkinlikte yerini garantiledi.

2020 CrossFit Games’te yerini garantilemiş olmasına rağmen, Sanctionals’te yarışmaktan hoşlanıyor. Wodapalooza’nın Instagram hesabından paylaştığı gönderiye göre, Toomey bu etkinlikte yarışacak.

Tia-Clair, 2019 Wodapalooza etkinliğinin kazananı ve Şubat ayında bu unvanı korumak için elinden geleni yapacak. Ayrıca, etkinlik için duyurulan ilk yarışmacı oldu. Toomey’in rekabet ettiğini görmek her zaman heyecan verici olmuştur ve 2020 yılında düzenlenecek etkilikte sergileyeceği performansı görmek heyecan verici olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz