VenGym’de Çalışmaya Ne Dersin?

17

Spor ve Sağlık Blogu VenGym sitesinde “içerik editörlüğü ya da metin yazarlığı” pozisyonunda çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

computer recursion GIF

 

Özgün içerik yazabilecek

excited new girl GIF

Özgün içerik, internet üzerinde herhangi bir sitede daha önce yayınlanmamış ve arama motorları tarafından taranmamış içeriklerdir. Daha fazla kitleye ulaşmak isteyen, internet dünyasındaki siteleri birbirinden ayıran en temel fark sahip olduğu içeriklerdir. Sitenin tanınması ve kalite standartlarının üzerinde kabul edilebilmesi için yazdığınız içeriklerin özgün (size ait) olmasına özen gösterin.Unutmayın, sizin süzgecinizden geçen sözcükler ile yola devam ederseniz, her zaman daha başarılı olursunuz.

 

İçerik ve görsel düzenlemeleri gerçekleştirebilecek

GIF tahmin etme

İçerik üreticisi, yazmak istediği konu hakkında önceden araştırma yaparak bilgi toplamalı, yazacağı konuyu iyi bilmelidir.Yazdıklarınız sade, anlaşılır bir dille yazılmalıdır.Yazılan içerikler en az 300 kelime olacak şekilde ve görsel olarak resim, gif vb. ile desteklenerek anlatım güçlendirilmelidir.

 

Gündemi takip eden

to the internet GIF

İnternet sitesi içerisinde verilen içeriğin güncel yani yeni olması etkili bir içerik oluşturmada olmazsa olmaz unsurlardan birisi. İnternet kullanıcılarına içerik sunarken gündemi takip etmelisiniz. Bunun için Facebook vb. gibi sosyal medya hesaplarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptine uyarlanması

Welcome To The Internet GIF

Web sitesinde yer alan içerikler, her yönüyle göze çarpan, sayfaya göz atan ziyaretçileri siteye çeken, anlatımı güçlü ve yaratıcı olmalıdır.Dijital dünyada daha fazla hedef kitleye ulaşabilmek, arama motorlarının sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalar elde edebilmesi ve sitenin yüksek reklam potansiyeline sahip olabilmesi için ürettiğiniz içeriklerin özgün olması kadar yaratıcı ve ilgi çekici olması da önemlidir.

 

Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık

internet GIF

Gündemde olan konuları takip edin, paylaşılası içerikler üreterek göze çarpın! Etkili bir içerik üretebilmek için, yazacağınız konu hakkında mutlaka araştırma yapmalısınız. Şunu unutmayın; anlatımı güçlü bir içerik her zaman daha fazla okunur.

 

Sosyal medyayı aktif kullanan

Email Send GIF by Dark Igloo

 

Kendini geliştirmeye açık

Search Hacking GIF

 

Ekip çalışmasına uyum gösterebilen ve ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak

Origins Hacking GIF

 

Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilen

Tech Data GIF

 

Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli

funny cat GIF

 

Türkçeyi iyi kullanan, dil bilgisi ve yazı kurallarına hakim

microsoft error GIF by gaming

 

İngilizce araştırmalar yapabilecek

struggle studying GIF

 

SEO hakkında bilgisi olan

fire click GIF

 

VenGym’de geleceğe yönelik planlarınız varsa siz de uygun bir aday olabilirsiniz!

good robert deniro GIF

Spor ve Sağlık Blogu VenGym olarak, en güncel bilgileri ve antrenman programlarını vermeyi amaçlamaktayız.

Başvuru sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz.

VenTeam

Önceki İçerik2012 Australian Pro Grand Prix Scorecards
Sonraki İçerikPump Etkisi Nedir?
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz