Verilen Kiloyu Korumak İçin Bunları Mutlaka Yapın. Hepimiz ideal bir kiloya ulaşıp böylece daha sağlıklı bir hayatın kapısını aralamak isteriz. O çok heyecanla başladığımız ve bitmek bilmeyen diyetler işe yaradıysa, verilen kiloyu korumak için de bir şeyler yapmamız gerekiyor değil mi? İşte, sizin için küçük ama etkili kilo koruma yöntemleri.

Fazla yediğinizi düşündüğünüz bir günün ertesinde 2-3 litre su içerek kilonuzu dengede tutabilirsiniz.

Verilen Kiloyu

Karbonhidrat ve protein dengenizi mutlaka korumaya özen gösterin.

Verilen Kiloyu Korumak İçin Bunları Mutlaka Yapın - giphy

Öğünleriniz en az dört tane olmalıdır. Sabah, öğle, öğleden sonra ve akşam.

Verilen Kiloyu Korumak İçin Bunları Mutlaka Yapın - giphy

Sadece tek bir öğünle tüm günü geçirmeye çalışmak, beslenme ve kilo kontrolü konusunda yapılan bir başka hatadır.

Unlu mamüller,yağlı yiyecekler ve şekerlemeler

Verilen Kiloyu Korumak İçin Bunları Mutlaka Yapın - giphy

Biliyoruz bu yiyecekler gerçek olamayacak kadar güzel, ancak vermiş olduğunuz kiloyu korumak için bunlarla çok samimi olmamaya çalışın.

VenForLife

Önceki İçerikVücut Ağırlığınız ile Full Body
Sonraki İçerikKahverengi Göz Makyajı
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz