Chad Nicholls, Kevin Levrone Hakkında Konuştu. YouTube'de Valuetainment ile konuşan Chad Nicholls, Kevin Levrone hakkında konuştu. VenEraX
Shawn Ray ve Valuetainment. Shawn Ray ve Valuetainment’in yapmış olduğu tüm konuşmaları yukarıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.
Shawn Ray Günümüzdeki Vücut Geliştiriciler Hakkında Konuştu. Valuetainment ile konuşan Shawn Ray, günümüzdeki vücut geliştiriciler ve kendi dönemindeki vücut geliştiriciler hakkında konuştu.
Shawn Ray Steroidler Hakkında Konuştu. Valuetainment ile konuşan Shawn Ray, steroidler ve vücut geliştirmede uyuşturucu kullanımı hakkında konuştu.
Flex Wheeler ve Valuetainment. Flex Wheeler ve Valuetainment'in tüm konuşmalarını yukarıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.
Flex Wheeler Bugünkü Mr. Olympia'yı Kendi Zamanıyla Karşılaştırıyor. Valuetainment ile konuşan Flex Wheeler, bugünün Mr. Olympia yarışmacıları ve kendi dönemindeki yarışmacılar hakkında konuşuyor.
Flex Wheeler, Ronnie Coleman Hakkında Konuşuyor. Valuetainment ile konuşan Flex Wheeler, Ronnie Coleman'ın kendisi hakkında söylediği şeyler hakkında konuşuyor.
Flex Wheeler'ın 2020 Mr. Olympia Tahminleri. Valuetainment ile konuşan Flex Wheeler, 2020 Mr. Olympia hakkında konuşuyor.
Ronnie Coleman vs Powerlifting Sporcuları. Valuetainment ile konuşan Ronnie Coleman, Powerlifting hakkında ve kendi kaldırdığı ağırlıklar hakkında konuşuyor.
Ronnie Coleman: Arnold Gelmiş Geçmiş En İyi Vücut Geliştirici. Valuetainment ile konuşan Ronnie Coleman, Arnold Schwarzenegger'in en iyi vücut geliştirici olduğunu ve kimsenin ona yakın olmadığını söyledi. Ronnie, Arnold'un göğüslerinin günümüzdeki sporcuların hiçbirinde olmadığını ve Arnold'a yakın kimsenin olmadığını söyledi. Ayrıca,...
Ronnie Coleman: Süpermen Gibi Hissediyorum. Valuetainment ile Konuşan Ronnie Coleman, süpermen gibi hissettiğini ve farklı bir canavar olduğunu söyledi.
Ronnie Coleman Steroidler ve Diğer Maddeler Hakkında Konuşuyor. Ronnie Coleman, Valuetainment ile steroidler ve diğer maddeler hakkında konuşuyor.
Ronnie Coleman En Nefret Ettiği Yarışmacıyı Açıkladı. Valuetainment ile konuşan Ronnie Coleman, Lee Priest'e karşı kaybetmenin acı verici olduğunu açıkladı. 1997 Ironman Pro Invitational'de Lee'ye karşı kaybetmenin acı verici olduğunu söyledi. Kendisinin büyük biri olduğunu Lee'nin ise küçük biri olduğunu...
Ronnie Coleman, Jay Cutler'a Kaybettiğimi Bana Söylediler. Valuetainment ile konuşan Ronnie Coleman, 2006 Mr. Olympia'da Jay Cutler'a kaybettiğini kız arkadaşı Vickie Gates'ten öğrendiğini söyledi.
Ronnie Coleman Mr. Olympia'yı 90'lı Yıllarla Karşılaştırıyor. Ronnie Coleman tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi vücut geliştirmecilerden biridir. Ronnie'ye göre bugün yarışan yarışmacılar kendi zamanında yarışan yarışmacılara göre iyi değiller. Ronnie, vücut geliştirmenin kralı olarak bilinmektedir. Mr. Olympia unvanını 8 defa kazanmıştır....