William Bonac 2020 Olympia İçin Hazırlanıyor

William Bonac 2020 Olympia İçin Hazırlanıyor. Bu sene gerçekleştirilecek Olympia etkinliğinde, spordaki bazı büyük isimleri bir araya getirme sözü veriliyor. Bu kişiler arasında William Bonac da var ve sahnede diğer kişileri unutturacak bir fizik ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

Arnold Classic 2020 şampiyonu olan Bonac, sahnede her zaman durdurulamaz ve sıkı bir rakip olmuştur. Hangi yarışma olursa olsun, sahnede her zaman diğer sporcular için bir tehdit oldu. Tabi bu durum her zaman böyle değildi, çok iyi olmadığı zamanlarda da oldu.

Son yıllarda kendisini sürekli geliştirdi ve geçen sene Mr Olympia‘da Brandon Curry‘e karşı kaybederek ikinci sırada yerini aldı. William geçen sene yaşadığı şeyleri göz önünde bulundurarak bu sene Olympia’da işleri farklı bir boyuta taşımayı planlıyor.

William Bonac 2020 Olympia için hazırlanıyor ve Instagram hesabından hazırlık sürecinden bir resim paylaşarak, yeni William’ı tanımadığımızı belirtti.

William Bonac 2020 Olympia İçin Hazırlanıyor

Yeni beni tanımıyorsun! Parçalarımı farklı bir şekilde geri koyuyorum.

William’ın büyük etkinliğe ne kadar odaklandığını görebilirsiniz. Bu sene Olympia’da Brandon Curry’nin unvanını korumaya çalıştığını görmenin dışında, Phil Heath’in geri dönüşünü, Dexter Jackson‘ın emekliliğini ve daha pek çok şey görmüş olacağız.

Mr Olympia 2020 Las Vegas’ta düzenlenecek ve yarışmacıların önünde hazırlıklarını tamamlayabilmeleri için uzun bir zaman var. William son gönderisinde bizlere yeni bir şeyler vereceğini vaat ediyor. Ancak, o sırada herhangi bir seyahat kısıtlaması olursa bu dediğini yapamama ihtimali de bulunuyor. Eğer rekabet edebilirse, ne gibi değişiklikler yaptığını görmek gerçekten ilginç olacak ve sıkı rakipleriyle nasıl baş ettiğini bizlere gösterme şansı olacak.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz