William Bonac Dönüşümünü Paylaştı

William Bonac Dönüşümünü Paylaştı. William Bonac bugün dünyadaki en iyi vücut geliştiricilerden biridir. 1 gün önce, Instagram hesabından 9 yıllık dönüşümünü hayranları ile paylaştı.

William Bonac her zaman üst düzey bir sporcu olmuştur. Neredeyse hiçbir yarışmada ilk üç dışına çıkmıyor ve her zaman elinden gelenin en iyisini yaparak sahneye çıkıyor. Yıllarca yaptığı sıkı çalışmaların sonucunda Arnold Classic’i ve birkaç yarışmayı daha kazandı.

Instagram hesabından paylaştığı resimlere baktığınızda William’ın çok fazla yol kat ettiğini görebilirsiniz. 2010’da amatör olarak yarıştığı ikinci yıldaki fiziğini ve 2019’da profesyonel olarak yarıştığı altıncı yıldaki fiziğini görebilirsiniz. 9 yıllık dönüşümü ve ne kadar sıkı çalıştığını bizlere gösteriyor.

William Bonac Dönüşümünü Paylaştı

Soldaki fotoğraf 2010 yılında çekildi. (Amatör olarak ikinci yılım)

Sağdaki fotoğraf 2019 yılında çekildi. (Profesyonel olarak Open kategorisindeki altıncı yılım)

William, her iki fotoğrafta da kaç kilo olduğunu söylemedi. Ancak ne kadar kas kütlesi kazandığını açık bir şekilde görebilirsiniz. Neil Hill’i kovduktan sonra aynı şekilde çalışmaya devam etti ve bu sene 2020 Arnold Classic‘i kazandı.

Arnold Classic 2020 Men’s Open Bodybuilding Sonuçları

William’ın Olympia unvanını kazanıp kazanamayacağı birçok kişi tarafından merak ediliyor. 9 yıllık dönüşümüne bakılacak olursa, Olympia unvanı için elinden gelenin en iyisini yapacak ve yeni bir şampiyonu yakında görebiliriz.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz