William Bonac Durdurulamaz. William Bonac, 2020 Arnold Classic ile tekrardan kendini kanıtlamak istiyor. Bunu yarışamadan önce spor salonunda yapmış olduğu antrenmanlardan anlayabilirsiniz.

William günümüzün en iyi vücut geliştiricilerinden biridir. Arnold Classic şampiyonu ve 2019 Mr. Olympia‘da ikinciliği bulunuyor. Kendisi en iyi gününde olduğu zaman herkesi yenebilecek bir yeteneğe ve potansiyele sahip bir vücut geliştirmeci olarak kabul edilmektedir.

İkinci Arnold Classic şampiyonluğunu 2020 yılında düzenlenecek yarışmada kazanmak istiyor. Etkinlikten önce, William spor salonunda sıkı antrenmanlar yapıyor. Instagram hesabından paylaşmış olduğu son videolarda sert bir antrenman yaptığını ve ağır kilolarla çalıştığını görebilirsiniz. Kısacası William Bonac tam bir canavar diyebiliriz.

Ayrıca, son zamanlarda koçu ile anlaşmazlık yaşamıştı ve koçuyla ilişkisini kesmişti. Bu durum onun Olympia’da sergilemiş olduğu performansı etkilemedi ve bu durumdan da rahatsız olmadığını görebilirsiniz. Şimdi ise, 2020 Arnold Classic’te ikinci şampiyonluğunu almaya geliyor.

Dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinin podyumda olacağı yarışma 7 Mart’ta Ohio, Columbus’ta düzenlenecek. O gün geldiğinde William’ın neler yaptığını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz