William Bonac Mr Olympia 2020 Yolunda. Mr Olympia 2020 yaklaştıkça, dünyanın en iyi vücut geliştiricileri de antrenmanlarında hızlarını arttırmaya başladı.

William Bonac uzun zamandır en yetenekli vücut geliştiricilerden biri olarak kabul edilmektedir. Ancak, Olympia sahnesinde henüz istediğine tam olarak ulaşamadı. Bu sene Arnold Classic şampiyonu oldu ve sıradaki hedefi Olympia unvanını kazanmak.

Olympia’da en iyi performansı 2019 yılında Brandon Curry‘den sonra yani ikinci sırada olduğu zamandı. William Bonac bu sene bazı şeyleri değiştirmek istiyor ve bunun için spor salonunda çok sıkı antrenmanlar yapıyor. Büyük etkinlik Aralık ayında düzenlenecek ve sporcular hazırlıklarına yeni başlıyor.

William kısa bir süre önce Instagram hesabından kol ve omuz antrenmanından videolar paylaştı. Olympia yolunda emin adımlarla ilerlediğini herkese gösterdi.

William Bonac Mr Olympia 2020 Yolunda

2020 Mr Olympia’nın 16-20 Aralık tarihleri arasından gerçekleştirilmesi bekleniyor. Sporcuların tüm parçaları bir araya getirmek için hala zamanları var.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz