William Bonac ve Roelly Winklaar Antrenman Yaptı

William Bonac ve Roelly Winklaar Antrenman Yaptı. Dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden olan William Bonac ve Roelly Winklaar çılgın bir antrenman yaptı.

Bu sporcuların birbirine karşı olacağını düşünüyorsanız yanılıyoruz, çünkü her seferinde birbirlerini geliştiriyorlar. İkili bir süredir arkadaş ve benzer nedenlerle spora girmişler. Sahnede çoğu zaman sert rakip olsalar da, düzenli olarak birlikte çalışıyorlar.

Bonac squat yaparken, Winklaar da video kaydediyor ve ortaya eğlenceli anlar çıkıyor. Videonun dışında birlikte çekmiş oldukları resimleri de Instagram hesabından paylaştılar.

William Bonac ve Roelly Winklaar Antrenman Yaptı

Roelly: Ne kadar kaldı?

William: Çok fazla.

Roelly: 5 tane daha, 5 tane daha, 5 tane daha.

William: Deli misin?!

İkilinin birlikte antrenman yaptığını görmek her zaman eğlenceli olmuştur. Sıkı rakip olsalar bile, hala birlikte çalışmayı tercih ediyorlar.

Görmüş olduğunuz bu kareler, vücut geliştirme camiasında çok sık görebileceğiniz kareler değildir. Rekabetin zorlayıcı olması nedeniyle genellikle böyle bağlar kurulmuyor. Kısacası, William Bonac ve Roelly Winklaar gibi aynı hedefi olan iki kişinin bu kadar sık birlikte antrenman yapması nadir bir durumdur.

Arnold Classic 2020 Men’s Open Bodybuilding Sonuçları

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz