World’s Strongest Man 2020 Etkinliği İçin Tarih ve Yer Duyuruldu. World’s Strongest Man strongman yarışmasında düzenlenen en büyük etkinliklerden biridir. 2020 yılında üst üste ikinci yıl Florida’ya dönecek.

World’s Strongest Man yeteneklerini ve güçlerini test etmek isteyen sporcular için mükemmel bir yarışmadır. Sporcular dünyadaki en güçlü kişi olduğunu kanıtlamaya çalışır ve birbirleri ile kafa kafaya yarışırlar. Ancak, sadece bir kişi zirveye yükselir ve bu prestijli unvanın sahibi olabilir.

WSM etkinliği geçen yıl Bradenton, Florida’da gerçekleştirildi ve Martins Licis yarışmayı kazandı. Yarışma ilk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlendi. Ayrıca, Martins Licis önceki sene dördüncü sırada yer almıştı ve geçen sene ilk kez unvanı kazandı.

World’s Strongest Man etkinliğinin 2020 yılında tekrardan Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenip düzenlenmeyeceği hakkında sorular vardı ve bu sorular cevaplandı. 20-24 Mayıs tarihleri arasında Bradenton’a gideceklerini doğruladılar. Eddie Hall, WSM’nin Instagram hesabından video ile bir açıklama yaptı. Açıklamayı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca, bu sene düzenlenecek etkinliğin SBD World’s Strongest Man Championship olarak adlandırıldığı da açıklandı. Bu, SBD ile yapılan bir sponsorluk anlaşması sonucunda oldu. 2020 SBD World’s Strongest Man Championship kesinlikle heyecan verici bir yarışma olacak.

Martins Licis’in unvanını koruyup koruyamadığını ve Hafthor Bjornsson’un tahtına tekrardan oturup oturamayacağını göreceğiz. Gelişmeler için VenGym’i takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz